728x90

Güncel

-

14 Şubat 2016

AB'den Yunanistan'a Ültimatom 2 yıl schengen askıya alınabilir.Avrupa birliği Yunanistan'ın mültecilere karşı sınırlarını yeterli denetim sağlayamadığı için vizesiz schengen sisteminden 2 yıl süre ile çıkarabileceğinin uyarısı yapıldı. 3 ay mühlet tanınan Yunanistan bu süre içinde yükümlülüklerini, yerine getirmesi gerekiyor. Göçmenlerin kimlik belirleme parmak izlerinin alınması kimliklerinin belirlenmesi, konularında yetersizlik tespit edilmişti. Almanya ege denizinde sınır güvenliği için jandarma görevi üslenmesi olabilecek durumlar arasında. Gelen mülteci akınını durdurmaması sonucunda schengen'in tümden kaldırılabileceği yapılan yorumlar arasında.


Yunanistan vizesi alacak Türk vatandaşları için oluşabilecek durum hakkında şimdilik her hangi bir açıklama yapılmadı. Vize başvuruları hiç bir aksaklık yaşanmadan, devam etmektedir. Gerekli belgeleri hazırlayıp başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. İlk defa başvuru yapacaklar için profesyonel destek alması tavsiye edilir. Böylelikle eksik veya hatalı müracaat etmemiş olursunuz. Başvurunuzu yapmadan önce mutlaka randevu almanız gerekiyor. Seyahat tarihinizden 15 iş günü öncesinden işlemlerini başlatmanız yerinde olacaktır. böylelikle her hangi bir gecikme yaşamadan seyahatinizi yapabilirsiniz. Yunanistan vize başvuruları hakkında gerekli bilgilere arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf: Caroline TildenDMCA.com Protection Status
AB'den Yunanistan'a Ültimatom 2 yıl schengen askıya alınabilir. Reviewed by Vize Hocam on Pazar, Şubat 14, 2016 Rating: 5 Avrupa birliği Yunanistan'ın mültecilere karşı sınırlarını yeterli denetim sağlayamadığı için vizesiz schengen sisteminden 2 yıl süre ...

Hiç yorum yok:

Teşekkürler.

-