728x90

Güncel

-

19 Aralık 2016

ispanya konsolosluğu vize işlemleri için BLS international ile anlaştı.İspanya vizesi almak isteyenleri yakından ilgilendiren önemli gelişme hakkında bilgiler vereceğim İspanya Konsolosluğu resmi sitesinden yaptığı açıklamada VFS şirketi ile yaptığı vize başvurusu alma sözleşmesinin 16 Aralık 2016 tarihinde sona erdiğini duyurdu. Bundan sonra anlaştığı şirketin ismini BLS international limited services olduğunu ilan etti. İspanya konsolosluğunun yaptığı açıklamanın tam metni aşağıdaki gibidir.

İspanya Dışişleri  Bakanlığının VFS şirketi ile olan vize başvurusu alma sözleşmesi 16 Aralık 2016 tarihinde sona ermiştir.

17 Aralık Tarihi itibariyle, BLS INTERNATIONAL LIMITED SEVICES şirketiyle yapılan vize başvurusu alma sözleşmesi yürürlüktedir.
Bu tarihten itibaren arzu edenler başvurularını BLS şirketinin ofisleri aracılığı ile yapabileceklerdir.BLS international şirketinin irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.

BLS international İstanbul Türkiye 
Adres: Yeşilce mah. Destegül sk. Polatcan plaza No: 5 D: 3 Kağıthane İstanbul
Telefon No: +90-212 401 23 13

İspanya vize başvuru sırasında istenen evrakları pek bir değişiklilik beklenmemekte sonuçta tüm schengen vize işlemleri için gerekli evrakları standart, olarak talep edilmekte Vize hocam olarak ilerleyen zamanlar da ispanya vize başvuruları, hakkında meydana gelecek değişiklilikleri, sizlere açıklamaya çalışacağım.


Kaynak : İspanya Konsolosluğu resmi sitesiBu yazı 19.12.2016 tarihinde yazılmıştır.
Kaynak http://www.exteriores.gob.es/

Fotoğraf: commons.wikimedia
ispanya konsolosluğu vize işlemleri için BLS international ile anlaştı. Reviewed by Vize Hocam on Pazartesi, Aralık 19, 2016 Rating: 5 İspanya vizesi almak isteyenleri yakından ilgilendiren önemli gelişme hakkında bilgiler vereceğim İspanya Konsolosluğu resmi sitesinden ya...

Bu yazı faydalı mı?

Hiç yorum yok:

Teşekkürler.

-