728x90

Güncel

-

Destek Ol

Vize Hocam'ı kurma sebebim insanlara yardımcı olmak ve gerekli bilgiler sunmak ve bunu yaparken de keyif almak, aslında sizlerden tek ricam bana bir şekilde destek olmanız. Vize Hocam'a destek olmanın birden fazla yolu var.

1. Yorum gönderin

Her blog yazarı gibi bende yazılarıma yorum geldiğinde sevinirim. Yazdığım yazılarla, ilgili veya kendi fikirlerinizi,eleştirilerinizi ve teşekkürlerinizi yazarak destek olabilirsiniz.

2. Abone olun
Yazılarıma E-posta ile abone olmanız beni mutlu eder. Yazılarım daha fazla kişiye ulaştığını bilmek hem motivasyonumu ve yazılarımdaki kaliteyi arttırır.

3. Sosyal Medya da Takip edin
Vize Hocam'ı sosyal medya üzerinden Facebook hayran sayfamı beğenerek, Twitter'da takipcim olarak Google+ sayfamı çevrelerinize ekleyerek ve Pinterest sayfamı takip ederek destek olabilirsiniz.

4. Yazılarımı Paylaşın
Sizlerin de bildiğiniz gibi tüm blog yazılarımın altında çok kullanılan, paylaşım sitelerine ait butonlar mevcut eğer sizinde Google+,Twitter veya Facebook hesaplarınız bulunuyorsa bu butonları kullanarak yazılarımı paylaşabilirsiniz.

5. Vize Hocam Hakkında konuşun
Vize Hocam hakkında, tanıdığınız kişilere benden bahsederseniz, bana en büyük desteği vermiş olursunuz.

1 yorum:

  1. Merhabalar...Derya'nın Spor Günlüğü'nün başlattığı Blog Keşif Etkinliğinden geldim.G+ ekledim.Umarım minnacıkta olsa destek olmuştur :)

    YanıtlaSil

Teşekkürler.

-