728x90

Güncel

-

HakkımdaSelam, ben Hasan

Vize Hocam'ın kurucusu ve tek yazarıyım.

1982 Bursa' da doğdum ilk ve orta öğretimi doğduğum ve büyüdüğüm Nilüfer ilçesin de tamamladım. Lise Eğitimimi, dışarıdan Açık öğretim lisesi ile tamamladım. Askerden döndüğüm de üniversite sınavlarına katıldım ve üniversiteyi de dışarıdan okumaya karar verdim, Açık öğretim fakültesi, yerel yönetimler, bölümünde üniversite eğitimime devam ettim. Dışarıdan okumanın sıkıntılı sürecinde, temelden gelen eksikliğin de bir sonucu olarak maalesef yarım bıraktım.

Blog yazarlığı serüvenim, nasıl başladı.

Bazı blog ve makale sitelerine makale yazarak katıldım yazılarım da insanlara yeni ve güncel bilgiler sunmayı amaçladım. Bu süreçte bazı blog siteleri kurdum bunları yönettim ama başarılı bir proje ortaya çıkardığımı düşünmedim bu yüzden yaptığım hataları tekrar gözden geçirerek daha başarılı olmasını umduğum Vize hocamı kurdum.

Neden Vize Hocam ?

Sizlerinde bildiğiniz gibi bir ülkeye seyahat edebilmeniz için sizden vize talep edilir. Bazı ülkelere vizesiz seyahatler de gerçekleştirebilirsiniz. Biz burada daha çok vize isteyen ülkeler hakkında vize başvurusu yaparken bilinen veya bilmeniz gerekenlere dair paylaşımlarım olacak sloganımız da zaten daha kolay vize için olarak belirledim.

2 yorum:

  1. Gercekten güzel ve faydali bir sayfa, emek verip tek basiniza ugariyorsunuz. Helal olsun..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu güzel yorumunuz için ben Teşekkür ederim.

      Sil

Teşekkürler.

-